Morgan Freeman’in Torununu Öldürdüler

Ünlü Holywood yıldızı Morgan Freeman‘nın üvey torunu olan “E’Dena Hines” şeytan çıkarma ayininde öldü.

33 yaşında olan E’Dena Hines,bu ayin sırasında hayatını kaybederken,eski erkek arkadaşı polis tarafından şüpheliler arasına alındı.

16 Ağustos 2015 Pazar günü gelen bir ihbar üzerine Manhattan’na giden polis ekipleri E’Dena Hines’i evinin önünde ki kaldırımda kanlar içerisinde buldu. Washington Heights‘ta bir apartmanda yaşayan Hines’in vücudunda birçok bıçak darbesi bulundu.

Daily Mail’in verdiği bilgilere göre, polis Hines’ın erkek arkadaşını kaldırımda korkmuş bir durumda şeytan kovalarken buldu. Çevrede bulunan tanıklara göre ise katil zanlısının “Hz. İsa doğdu” şeklinde yüksek sesle bağırdığına şahit olduklarını dile getirdi.

30 yaşında ki adam olay yerinden alınarak hastahaneye götürüldü.Bu arada ilk önce psikolojik değerlendirmeye alınacak olan adam daha sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürülecek.

Freeman’ın ilk eşi Jeanette Adair Bradshaw’un torunu olan Hines, Freeman ve ikinci karısı olan Myrna Colley-Lee çifti ile yaşadı. 2009 yılında Freeman’ın üvey torunuyla 10 yıldır aşk yaşadığı ve evlenecekleri ileri sürülmüştü.

Üvey torunun ölüm haberini alan ünlü yıldız Freeman kısa bir açıklamada bulundu ; “Dünya onun artistik yeteneğini ve verebileceklerini asla bilemeyecek. Ailesi ve dostları onu tanıdığı için çok şanslıydı. Onun sevgisi kalbimizde, düşüncelerimizde ve dualarımızda olmaya devam edecek.” şeklinde konuştu.

E’Dena Hines’in Yaşadığı Apartman

Morgan Freeman'in Torununu Öldürdüler

 

Freeman ve E’Dena Hines, 62. Altın Küre Ödülleri’ne birlikte katılmıştı..

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!