Mortal Kombat X Oyununda Shao Kahn Tower 87 Bölümü Nasıl Geçebilirim? Bölümü geçmem için hangi taktiği kullanmam gerekiyor? gibi sorularınızın yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.

Mortal Kombat X oyunu son zamanların en fazla oynanan oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunu özellikle mobil oynayanların daha fazla eğlendiği dile getirilirken bazı bölümlerin zorlu olmasından dolayı çok fazla sıkıntı çektiği söylenebilir.

Özellikle Mortal Kombat X Oyununda Shao Kahn Tower bölümünde bir çok zorlu aşamadan geçilmekte ve 100 bölümlük oyun oynanmaktadır.

Bu bölümlerden en zorlarından birisi herhalde 87. bölüm olarak dile getirilebilir. Çünkü bu bölümde rakibinizin tüm adamlarının gücü sıfırlanmış olsa da ölmüyorlar.

Rakibinizi öldürmek istiyorsanız her rakibiniz için 3’lü çekmeniz gerekiyor. Her rakip için 3’lü çekince rakiplerinizin öldüğünü göreceksiniz.

Bununla birlikte sizin için bir videoda ekliyoruz. Umarım faydalı olur sizin için. Ayrıca hangi adamları kullandığınızı yorum kısmına yazabilirsin.

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Yorumlar


Sen de Yorumla!